Grattis till oss alla tre!
Publicerat av Johanna.B den januari 17, 2010 – 20:27 -Lite i efterskott men grattis säger jag till mig själv, moster och farfar som alla fyllde år igår. Nu är magen helt sprängfylld med mumsiga snittar och tårta av den bästa sorten (min egna) efter ett långt kalasande!
Dagen till ära bjuds det på gamla godingar, signerade Sania Hedengren. Ibland kan jag falla pladask för gamla kantstötta små nätta möbler. Jag har också kommit på mig själv med att alltid titta lite extra länge på bilder med vitmålade träväggar och gulliga rosa-blommiga mönster. Ett stilskifte på g? Nej jag tror bara det är våren som är på intåg och för med sig lite längtande tankar på ljus, färg och sol!
Bilder: saniahedengren.se
Postat i Sovrum |3 Kommentarer »
![]() | ![]() | ![]() |






























januari 18th, 2010 at 09:42
Grattis i efterskott! Jag är ett stort fan av just Sania Hedengren och hennes miljöer hon bygger upp…. älskar alla sköna färger mot den vita basen
januari 18th, 2010 at 12:26
Grattis i efterskott! Jättefina bilder!
januari 20th, 2010 at 23:23
Gillar verkligen det gula bäddsetet. Måste kolla in Sania Hedengrens sida.